درباره نیاشیمی

شرکت تولیدی بازرگانی نیاشیمی بزرگترین تولید کننده غلاف‌های لوله در خاورمیانه

نیاشیمی اولین تولید کننده نوارهای دو و سه لایه سرد و گرم به روش خودممزوج در خاورمیانه

شرکت تولیدی بازرگانی نيا شيمي بعنوان اولین تولید کننده نوارهای سرد پلی اتیلنی (Coating & Wrapping) نظیر نوار دو لایه، سه لایه سرد و گرم و پرایمرهای مربوطه به روش Co-Extrude جهت استفاده در پوشش خارجی خطوط لوله فولادی مدفون در خاک در سال 1381 به کمک جمعی از متخصصین ایرانی، شروع به تولید نموده که اکنون با بکارگیری حدود 200 نفر پرسنل متخصص و مجرب و بهره گیری از مجهزترين دستگاه های تولیدی مطابق با فن آوری روز جهان در فضایی ایمن مشتمل بر انبار مواد اولیه، انبار کالای ساخته شده، سالن تولید و آزمایشگاهی مجهز به کلیه ابزار آلات مدرن در دو شیفت کاری مشغول به تولید می باشد و اکنون افتخار دارد که به اطلاع برساند که برای اولین بار در ایران موفق به راه اندازی خط تولید سرجوش حرارتی انقباضی(Heat Shrinkable Sleeve ) و لوازم های جانبی نظیر اپوکسی پرایمرهایA & B و کلوژرپچ و ماستیک و … شده است.

نیاشیمی معتبر ترین تولیدی نوار عایق لوله در ایران

شرکت تولیدی بازرگانی نيا شيمي دارای Test Result از موسسه DVGW آلمان و موسسه تحقیقاتی رنگ امیر کبیر (مترا ) نیز می باشد و همچنین در وندور لیست ( تأمین کنندگان مجاز کالا ) شرکت های محترم پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، نفت فلات قاره، کالای نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت مهاب قدس، بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران مهندسی و توسعه نفت ایران و همچنین شرکت ملی گاز ایران ثبت گردید.

اولین تولید کننده غلاف‌های حرارتی انقباضی در خاورمیانه

همچنین یاد آور می گردد تولیدات این شرکت طبق استـانداردهای بین المـللیASTM D 1000 , EN-DIN 12068, AWهمچنین یاد آور می گردد تولیدات این شرکت طبق استـانداردهای بین المـللیASTM D 1000 , EN-DIN 12068, AWWC214 IGS , IPS , می باشد که در این راستا نیز دارای Certificate Quality ( انطباق محصول ) و گواهینامه مدیریتی (ISO 9001:2008) ، ایزو بین المللی 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران و دارای گواهی آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران نیز می باشد و لازم به ذکر است شرکت نیاشیمی از سال 1381 تاکنون بیش از 70 % کالای مصرفی عایق سرد مورد نیاز کشور، از جمله شرکتهای محترم تابعه وزارت نفت را تامین نموده و همچنین سابقه فروش به بیش از 30 کشور دنیا که دارای نمایندگی انحصاری یا دفتر مرکزی در آنها می باشد و از جمله آنها می توان به کشورهای هند، ترکیه، ارمنستان، ترکمنستان، گرجستان، بنگلادش، پاکستان، عراق، عمان و …. اشاره نمود. همچنین کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت در بسیاری از پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی داخل کشور اثبات گردیده است. قابل ذکر است محصولات تولیدی شرکت نیاشیمی علی الخصوص سرجوش حرارتی انقباضی و لوازم های جانبی آن از لحاظ کیفیت و قیمت کاملا” با تمامی تولیدکنندگان روز دنیا قابل رقابت می باشد. همچنین این شرکت توانمندی خود را جهت ارائه خدمات فنی مهندسی از جمله ایجاد فضای آموزش در حین اجرا برای کارشناسان و اپراتورهای اجرایی اعلام میدارد و در طول مدت اجرای پروژه در کنار مصرف کننده عزیز قرار خواهد داشت اميد است با مساعدت تمامی دست اندرکاران این صنعت و حمایت از تولید کنندگان داخلی، شرکت نیاشیمی بتواند همچون گذشته در مسیر پیشرفت حرکت کرده و نام کشور عزیزمان را سرافراز نماید.WC214 IGS , IPS , می باشد که در این راستا نیز دارای Certificate Quality ( انطباق محصول ) و گواهینامه مدیریتی (ISO 9001:2008) ، ایزو بین المللی 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران و دارای گواهی آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران نیز می باشد.

نیاشیمی معتبر ترین تولیدی نوار عایق لوله در ایران

شرکت نیاشیمی از سال 1381 تاکنون بیش از 70 % کالای مصرفی عایق سرد مورد نیاز کشور، از جمله شرکتهای محترم تابعه وزارت نفت را تامین نموده و همچنین سابقه فروش به بیش از 30 کشور دنیا که دارای نمایندگی انحصاری یا دفتر مرکزی در آنها می باشد و از جمله آنها می توان به کشورهای هند، ترکیه، ارمنستان، ترکمنستان، گرجستان، بنگلادش، پاکستان، عراق، عمان و …. اشاره نمود. همچنین کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت در بسیاری از پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی داخل کشور اثبات گردیده است. قابل ذکر است محصولات تولیدی شرکت نیاشیمی علی الخصوص سرجوش حرارتی انقباضی و لوازم های جانبی آن از لحاظ کیفیت و قیمت کاملا” با تمامی تولیدکنندگان روز دنیا قابل رقابت می باشد. همچنین این شرکت توانمندی خود را جهت ارائه خدمات فنی مهندسی از جمله ایجاد فضای آموزش در حین اجرا برای کارشناسان و اپراتورهای اجرایی اعلام میدارد و در طول مدت اجرای پروژه در کنار مصرف کننده عزیز قرار خواهد داشت اميد است با مساعدت تمامی دست اندرکاران این صنعت و حمایت از تولید کنندگان داخلی، شرکت نیاشیمی بتواند همچون گذشته در مسیر پیشرفت حرکت کرده و نام کشور عزیزمان را سرافراز نماید.

پروژه ای در نظر داری؟ برای مشاوره آماده ایم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.